Редуктор кисневий HERCULES - одноступеневий балонний регулятор тиску кислорода
Високоякісний регулятор тиску кисню HERCULES Oxygen використовується для редукування (зниження до робочого), регулювання та автоматичної підтримки постійним заданого тиску кисню при відборі його зі стандартного кисневого балона в процесі газополум'яної обробки металу: нагріву, зварювання, різання, наплавлення та напи.
►►► 514.D032 Редуктор кисневий HERCULES має два стрілочні манометри, що показують, і вентиль регулювання кількості відбору газу.
Манометри редуктора проградуйовані bar (близько до кг\см2). Вони вказують на тиск кисню в балоні та робочий тиск кисню відповідно.
Величина робочого тиску кисню регулюється гвинтом і контролюється по вихідному манометру низького тиску.
Витрати кислорода можна регулювати вентилем, розташованим біля вихідного штуцера. Це дозволяє також, не змінюючи попередніх налаштувань тиску та не перекриваючи балонний вентиль, тимчасово припиняти відбір кислорода під час пауз у роботі.
Тиск на вході, макс.►20 (200) МПа (кгс/см2)
Робочий тиск, макс.►1,25 (12,5) МПа (кгс/см2)
Приєднувальні розміри:
►на вході►гайка накидна G3/4"-B
►на виході►ніпель Ф6 мм з гайкою G1/4
*СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, такі як: безкоштовна доставка, додаткові аксесуари в подарунок та ін., не діють під час проведення магазином інших АКЦІЙНИХ заходів! Тобто. Акція на Акцію не накладається - Ви можете скористатися лише однією АКЦІЙНОЮ або СПЕЦІАЛЬНОЮ пропозицією. Зважаючи на те, що ми хочемо створити для наших клієнтів максимально комфортні умови покупки, уточнюйте деталі зі знижок у менеджерів магазину, ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені запропонованою ціною!